NADRUKI PLASTIZOLOWE

Druk farbami PLASTIZOLOWYMI to druk nawierzchniowy, kryjący, stosowany zarówno na jasne jak i ciemne kolory materiałów.
Dzięki dobremu kryciu uzyskujemy doskonałe i żywe kolory nawet na czarnych koszulkach.

Nasze farby są atestowane i nie zawierają ftalanów co potwierdzają posiadane przez Nas certyfikaty.

SPRAWDŹ

DRUK FARBAMI WODNYMI

Farby o „miękkim chwycie”. Stosuje się na jasne kolory dzianin i tkanin. Używane przez nas farby wodne nie zawierają formaldehydu oraz PCV.
Farby te nadają się do wyrobów dla dzieci do lat 2.
Posiadamy atesty.
Pełna gama pigmentów gwarantuje piękne i żywe kolory na t-shirtach, bluzach, śpioszkach itp.

SPRAWDŹ

DRUK FARBAMI BROKATOWYMI

Farby metaliczne/ brokatowe to typowe farby efektowe. Najczęściej stosowane przy ozdabianiu damskich oraz dziewczęcych tshirtów, czapek, bluz, spodni itp.
Brokaty są dostępne u nas w szerokiej gamie kolorów. Np.:srebrny, złoty, multicolor, amarant, róż, zieleń, czerń, błękit, czerwień.
Farby metaliczne występują w różnych odcieniach srebra i złota.

SPRAWDŹ

NADRUKI PUCHNĄCE I 3D

Technika nadruku polegająca na użyciu farb „specjalnych” które po obróbce termicznej dają efekt przestrzenności.
Przy druku 3d korzystamy z wielu różnych rodzajów farb żelowych oraz puchnących w kolorach, które możemy dopasować do wymagań Klienta.
Właściwości farb żelowych wykorzystywane są często do druku tzw „ABS-ów”.

SPRAWDŹ

DRUK FARBAMI WYWABOWYMI

Nadruki wykonywane farbami wywabowymi są bardzo gładkie, nie wyczuwalna jest żadna struktura farby a to z sprawą iż żadna farba nie jest nanoszona na koszulkę a jedynie usuwany pigment koszulki. Druk wywabowy jest możliwy tylko na włóknach bawełny czyli na koszulkach, bluzach itd. które na metkach posiadają skład 100% Cotton.

SPRAWDŹ

DRUK CYFROWY DTG

Druk cyfrowy to doskonałe zastępstwo sitodruku przy małych nakładach zwłaszcza gdy projekt to wielokolorowy wzór lub zdjęcie.
Szeroka gama możliwości drukarki cyfrowej DTG pozwala na druk zarówno na białych jak i ciemnych bawełnianych materiałach.

SPRAWDŹ

NADRUKI SUBLIMACYJNE

Technika druku która pozwala przenosić projekty/wzory na materiały poliestrowe.
Nadruki tego typu charakteryzują się niewyczuwalnym chwytem , dokładnym odzwierciedleniem projektu i doskonałą trwałością.
Nasza firma jako jedna z nielicznych potrafi łączyć sublimację z różnymi ,specjalnymi technikami sitodruku takimi jak, druk puchnący ,druk HD, folie metaliczne, brokaty. róż / błękit / multicolor

SPRAWDŹ

NADRUKI FLEX/FLOCK

Nadruki FLEX to doskonałe rozwiązanie dla niskich nakładów i prostych wzorów. Metoda bardzo trwała i idealnie kryjąca wykorzystująca cienką folię termotransferową. FLEX stosuje się do oznaczania odzieży firmowej ( logotypy ) oraz odzieży sportowej ( numery, nazwiska ) .
Flock to folia z “meszkiem”. Podobnie jak w przypadku metody Flex, folia jest wycinana ploterem tnącym i wgrzewana w tkaninę przy użyciu prasy.

SPRAWDŹ

TERMOTRANSFER SITODRUKOWY

Technika druku polegająca na wgrzaniu / wprasowaniu grafiki, nadrukowanej wcześniej na papierze lub folii metodą sitodruku, na materiał.
Zalety tego typu nadruku to głębokie nasycenie kolorów, wyraźna krawędź i trwałość.
Termotransfer doskonale sprawdza w zdobieniu t-shirtów, czapek z daszkiem, kamizelek odblaskowach.

SPRAWDŹ